Kim jesteśmy - Cuprum IT

Firma "Cuprum IT" powstała w 2009 roku jako odpowiedź na zapotrzebowanie klientów, których dotychczas obsługiwaliśmy indywidualnie. Z biegiem czasu poszerzaliśmy zakres oferowanych usług a liczba zrealizowanych projektów korzystnie wypłynęła na rozwój i zaufanie naszych kontrahentów.

 

Po pewnym czasie od rozpoczęcia działalności rozpoczęliśmy prace nad sklepem Internetowym. Na dzień dzisiejszy sklep jest ukończony i stanowi dla nas odrębny dział - sprzedaży, w którym zaopatrujemy nasz serwis komputerowy w niezbędne części i podzespoły oraz naszych klientów w profesjonalne produkty komputerowe.

 

Poza zadaniom, którym musimy sprostać staramy się ciągle śledzić rozwój rynku technologii aby zapewnić naszym klientom najnowsze i najbardziej stabilne rozwiązania.

Niezależnie od celu zapotrzebowania naszych klientów, stanowimy dla Państwa solidnego partnera do współpracy, który zapewni pomocną dłoń przy współpracy oraz zapewni pełne wsparcie techniczne w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania IT.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą usług oraz asortymentem sklepu komputerowego.